Finalerondes 2022

Dit zijn de wedstrijden en scores voor de finalerondes van het jaar 2022.
Om snel naar een specifiek veld / poule te gaan kies je hier boven in het menu "Finalerondes" een veld / poule. Op apparaten met kleine schermen moet je daarna het menu handmatig sluiten.

 

Veld A

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
Woldgras Graszoden Siddeburen
Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff
Set 1
8 - 17
Set 2
12 - 13
Pnt
0 - 4
12:48
At your serve
Uitblinkers
Set 1
13 - 12
Set 2
15 - 10
Pnt
4 - 0
13:06
Ginos and more 2
Woldgras Graszoden Siddeburen
Set 1
16 - 11
Set 2
13 - 17
Pnt
2 - 2
13:24
Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff
At your serve
Set 1
16 - 10
Set 2
15 - 8
Pnt
4 - 0
13:42
Uitblinkers
Ginos and more 2
Set 1
10 - 20
Set 2
14 - 14
Pnt
1 - 3
14:00
At your serve
Woldgras Graszoden Siddeburen
Set 1
13 - 14
Set 2
12 - 15
Pnt
0 - 4
14:18
Ginos and more 2
Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff
Set 1
8 - 17
Set 2
8 - 17
Pnt
0 - 4
14:36
Woldgras Graszoden Siddeburen
Uitblinkers
Set 1
13 - 14
Set 2
15 - 9
Pnt
2 - 2
14:54
At your serve
Ginos and more 2
Set 1
11 - 9
Set 2
19 - 9
Pnt
4 - 0
15:12
Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff
Uitblinkers
Set 1
17 - 7
Set 2
19 - 7
Pnt
4 - 0
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld A: Za 9 jul 2022, 16:02:54
 
 

Veld B

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
de Meertjes
de stumpers
Set 1
20 - 8
Set 2
16 - 13
Pnt
4 - 0
12:48
Strijdend ten onder
de Graauwers
Set 1
12 - 12
Set 2
6 - 18
Pnt
1 - 3
13:06
Heikneuters
de Meertjes
Set 1
12 - 10
Set 2
11 - 10
Pnt
4 - 0
13:24
de stumpers
Strijdend ten onder
Set 1
6 - 17
Set 2
13 - 13
Pnt
1 - 3
13:42
de Graauwers
Heikneuters
Set 1
5 - 13
Set 2
7 - 13
Pnt
0 - 4
14:00
Strijdend ten onder
de Meertjes
Set 1
9 - 11
Set 2
16 - 10
Pnt
2 - 2
14:18
Heikneuters
de stumpers
Set 1
20 - 9
Set 2
16 - 10
Pnt
4 - 0
14:36
de Meertjes
de Graauwers
Set 1
8 - 19
Set 2
7 - 14
Pnt
0 - 4
14:54
Strijdend ten onder
Heikneuters
Set 1
9 - 13
Set 2
12 - 11
Pnt
2 - 2
15:12
de stumpers
de Graauwers
Set 1
9 - 24
Set 2
12 - 15
Pnt
0 - 4
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld B: Za 9 jul 2022, 16:03:10
 
 

Veld C

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
De Schildjers
Ross
Set 1
14 - 8
Set 2
16 - 11
Pnt
4 - 0
12:48
Beunhoazen 2.0
Team Yudidit
Set 1
10 - 15
Set 2
17 - 14
Pnt
2 - 2
13:06
Forest flowers
De Schildjers
Set 1
6 - 18
Set 2
12 - 11
Pnt
2 - 2
13:24
Ross
Beunhoazen 2.0
Set 1
9 - 12
Set 2
14 - 14
Pnt
1 - 3
13:42
Team Yudidit
Forest flowers
Set 1
12 - 15
Set 2
11 - 18
Pnt
0 - 4
14:00
Beunhoazen 2.0
De Schildjers
Set 1
8 - 16
Set 2
17 - 10
Pnt
2 - 2
14:18
Forest flowers
Ross
Set 1
16 - 12
Set 2
14 - 8
Pnt
4 - 0
14:36
De Schildjers
Team Yudidit
Set 1
22 - 9
Set 2
16 - 11
Pnt
4 - 0
14:54
Beunhoazen 2.0
Forest flowers
Set 1
12 - 14
Set 2
11 - 15
Pnt
0 - 4
15:12
Ross
Team Yudidit
Set 1
18 - 12
Set 2
14 - 13
Pnt
4 - 0
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld C: Za 9 jul 2022, 16:03:23
 
 

Veld D

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
Rondje van Henk
Half om half
Set 1
11 - 9
Set 2
12 - 8
Pnt
4 - 0
12:48
Wat en half wat
mooispul.com
Set 1
11 - 15
Set 2
10 - 12
Pnt
0 - 4
13:06
Stutsiekoren
Rondje van Henk
Set 1
7 - 19
Set 2
11 - 11
Pnt
1 - 3
13:24
Half om half
Wat en half wat
Set 1
11 - 13
Set 2
12 - 10
Pnt
2 - 2
13:42
mooispul.com
Stutsiekoren
Set 1
14 - 9
Set 2
19 - 6
Pnt
4 - 0
14:00
Wat en half wat
Rondje van Henk
Set 1
17 - 8
Set 2
13 - 10
Pnt
4 - 0
14:18
Stutsiekoren
Half om half
Set 1
15 - 11
Set 2
18 - 4
Pnt
4 - 0
14:36
Rondje van Henk
mooispul.com
Set 1
14 - 13
Set 2
12 - 13
Pnt
2 - 2
14:54
Wat en half wat
Stutsiekoren
Set 1
10 - 14
Set 2
12 - 10
Pnt
2 - 2
15:12
Half om half
mooispul.com
Set 1
6 - 15
Set 2
10 - 16
Pnt
0 - 4
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld D: Za 9 jul 2022, 16:03:58
 
 

Veld E

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
JB11
Elwin and the Chipmunks
Set 1
13 - 13
Set 2
6 - 22
Pnt
1 - 3
12:48
Gino's and more
HeHo
Set 1
9 - 16
Set 2
10 - 14
Pnt
0 - 4
13:06
Rollend vooruit
JB11
Set 1
10 - 16
Set 2
14 - 10
Pnt
2 - 2
13:24
Elwin and the Chipmunks
Gino's and more
Set 1
12 - 12
Set 2
14 - 11
Pnt
3 - 1
13:42
HeHo
Rollend vooruit
Set 1
16 - 7
Set 2
19 - 5
Pnt
4 - 0
14:00
Gino's and more
JB11
Set 1
12 - 15
Set 2
11 - 16
Pnt
0 - 4
14:18
Rollend vooruit
Elwin and the Chipmunks
Set 1
10 - 13
Set 2
6 - 17
Pnt
0 - 4
14:36
JB11
HeHo
Set 1
9 - 14
Set 2
7 - 14
Pnt
0 - 4
14:54
Gino's and more
Rollend vooruit
Set 1
9 - 20
Set 2
13 - 13
Pnt
1 - 3
15:12
Elwin and the Chipmunks
HeHo
Set 1
13 - 9
Set 2
13 - 8
Pnt
4 - 0
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld E: Za 9 jul 2022, 16:04:12
 
 

Veld F

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
Van der west
De Drogisterij Spithoff hoogvliegers
Set 1
18 - 8
Set 2
13 - 13
Pnt
3 - 1
12:48
Beunhoazen 1.0
Wij moeten!
Set 1
14 - 10
Set 2
17 - 9
Pnt
4 - 0
13:06
Team Sluijs
Van der west
Set 1
15 - 14
Set 2
13 - 14
Pnt
2 - 2
13:24
De Drogisterij Spithoff hoogvliegers
Beunhoazen 1.0
Set 1
5 - 18
Set 2
6 - 17
Pnt
0 - 4
13:42
Wij moeten!
Team Sluijs
Set 1
12 - 15
Set 2
15 - 14
Pnt
2 - 2
14:00
Beunhoazen 1.0
Van der west
Set 1
17 - 6
Set 2
15 - 8
Pnt
4 - 0
14:18
Team Sluijs
De Drogisterij Spithoff hoogvliegers
Set 1
17 - 9
Set 2
18 - 7
Pnt
4 - 0
14:36
Van der west
Wij moeten!
Set 1
15 - 14
Set 2
17 - 9
Pnt
4 - 0
14:54
Beunhoazen 1.0
Team Sluijs
Set 1
11 - 13
Set 2
14 - 15
Pnt
0 - 4
15:12
De Drogisterij Spithoff hoogvliegers
Wij moeten!
Set 1
6 - 20
Set 2
12 - 16
Pnt
0 - 4
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld F: Za 9 jul 2022, 16:04:25
 
 

Veld G

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
Jeldingbuurtjes
FC Bokhok
Set 1
12 - 14
Set 2
18 - 9
Pnt
2 - 2
12:48
FC WSAM
Volliebollies
Set 1
16 - 9
Set 2
19 - 10
Pnt
4 - 0
13:06
De Bergjes!
Jeldingbuurtjes
Set 1
11 - 12
Set 2
10 - 12
Pnt
0 - 4
13:24
FC Bokhok
FC WSAM
Set 1
8 - 15
Set 2
11 - 13
Pnt
0 - 4
13:42
Volliebollies
De Bergjes!
Set 1
7 - 21
Set 2
6 - 15
Pnt
0 - 4
14:00
FC WSAM
Jeldingbuurtjes
Set 1
9 - 17
Set 2
10 - 20
Pnt
0 - 4
14:18
De Bergjes!
FC Bokhok
Set 1
14 - 5
Set 2
22 - 4
Pnt
4 - 0
14:36
Jeldingbuurtjes
Volliebollies
Set 1
15 - 13
Set 2
18 - 10
Pnt
4 - 0
14:54
FC WSAM
De Bergjes!
Set 1
9 - 14
Set 2
13 - 10
Pnt
2 - 2
15:12
FC Bokhok
Volliebollies
Set 1
15 - 11
Set 2
16 - 13
Pnt
4 - 0
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld G: Za 9 jul 2022, 16:04:42
 
 

Veld H

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
Team Timo Bennenga
Financieel Evenwicht
Set 1
25 - 0
Set 2
11 - 16
Pnt
2 - 2
12:48
Nader te bepalen
De Volleyzuiperds
Set 1
11 - 14
Set 2
11 - 13
Pnt
0 - 4
13:06
Poar neem'n
Team Timo Bennenga
Set 1
14 - 14
Set 2
10 - 22
Pnt
1 - 3
13:24
Financieel Evenwicht
Nader te bepalen
Set 1
8 - 19
Set 2
15 - 12
Pnt
2 - 2
13:42
De Volleyzuiperds
Poar neem'n
Set 1
19 - 4
Set 2
19 - 4
Pnt
4 - 0
14:00
Nader te bepalen
Team Timo Bennenga
Set 1
15 - 11
Set 2
16 - 8
Pnt
4 - 0
14:18
Poar neem'n
Financieel Evenwicht
Set 1
7 - 20
Set 2
10 - 19
Pnt
0 - 4
14:36
Team Timo Bennenga
De Volleyzuiperds
Set 1
17 - 12
Set 2
10 - 17
Pnt
2 - 2
14:54
Nader te bepalen
Poar neem'n
Set 1
22 - 6
Set 2
9 - 14
Pnt
2 - 2
15:12
Financieel Evenwicht
De Volleyzuiperds
Set 1
14 - 15
Set 2
14 - 13
Pnt
2 - 2
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld H: Za 9 jul 2022, 16:05:00
 
 

Veld I

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
12:30
Liever een glas dan een beker
Stichting Pils
Set 1
10 - 15
Set 2
18 - 9
Pnt
2 - 2
12:48
De Plus Spithoff laagblijvers
Fliegende Flugels
Set 1
13 - 19
Set 2
19 - 12
Pnt
2 - 2
13:06
Mainbuurt
Krijgers van de 3e helft
Set 1
16 - 17
Set 2
14 - 16
Pnt
0 - 4
13:24
Stichting Pils
Mainbuurt
Set 1
11 - 10
Set 2
14 - 11
Pnt
4 - 0
13:42
De Plus Spithoff laagblijvers
Krijgers van de 3e helft
Set 1
14 - 12
Set 2
18 - 10
Pnt
4 - 0
14:00
Stichting Pils
Fliegende Flugels
Set 1
16 - 9
Set 2
20 - 8
Pnt
4 - 0
14:18
Liever een glas dan een beker
Krijgers van de 3e helft
Set 1
15 - 9
Set 2
17 - 10
Pnt
4 - 0
14:36
De Plus Spithoff laagblijvers
Mainbuurt
Set 1
10 - 16
Set 2
14 - 14
Pnt
1 - 3
14:54
Stichting Pils
Krijgers van de 3e helft
Set 1
14 - 10
Set 2
12 - 7
Pnt
4 - 0
15:12
Fliegende Flugels
Mainbuurt
Set 1
8 - 23
Set 2
17 - 9
Pnt
2 - 2
15:30
Fliegende Flugels
Krijgers van de 3e helft
Set 1
12 - 13
Set 2
13 - 14
Pnt
0 - 4
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld I: Za 9 jul 2022, 16:11:50
 
 

Veld G voor poule I

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
15:30
Stichting Pils
De Plus Spithoff laagblijvers
Set 1
16 - 8
Set 2
15 - 10
Pnt
4 - 0
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld G voor poule I: Za 9 jul 2022, 16:11:15
 
 

Veld H voor poule I

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
15:30
Liever een glas dan een beker
Mainbuurt
Set 1
18 - 10
Set 2
15 - 9
Pnt
4 - 0
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld H voor poule I: Za 9 jul 2022, 16:11:34
 
 

Veld J voor poule I

Tijd
Team 1
Team 2
Set 1
Set 2
Pnt
13:24
Fliegende Flugels
Liever een glas dan een beker
Set 1
3 - 24
Set 2
8 - 17
Pnt
0 - 4
14:54
De Plus Spithoff laagblijvers
Liever een glas dan een beker
Set 1
6 - 20
Set 2
3 - 24
Pnt
0 - 4
Laatste wijziging wedstrijden / scores Veld J voor poule I: Za 9 jul 2022, 15:33:53